Příze Olga

Kód Olga
0/5
Previous
Next
309,92 Kč
(309,92 Kč Za přadeno cca 310g)

Příze Olga - inovativní směs ekologie a tradice. Naše příze Olga je výjimečná svým způsobem výroby, který spojuje ohled na životní prostředí a kvalitu. Její složení je kombinací 50% recyklátu z naší vlastní výroby a 50% čerstvé vlny z ovcí Suffolk a Romney Marsh.

Přadeno cca 310 gramů - 500m

Produkt je nyní nedostupný

Rychlé doručení

100% přírodní

Prvotřídní kvalita

Sdílejte

Při tvorbě příze Olga jsme se rozhodli využít všech možností, které nám moderní technologie poskytuje. Recyklát z naší výroby se důkladně očišťuje a zpracovává tak, aby se stal kvalitní surovinou pro příze. Tímto způsobem přispíváme k ochraně životního prostředí a snižujeme množství odpadu.

Další polovinu složení tvoří nová vlna z ovcí Suffolk a Romney Marsh. Tyto plemena ovcí jsou známá svou jemnou a vláknitou vlnou, která se vynikajícím způsobem hodí pro přízi. Zajišťujeme, že vlna je získávána z eticky a udržitelně chovaných ovcí, které jsou dobře postarány a žijí ve zdravém prostředí.

Příze Olga je dostupná v elegantní šedé barvě, která přidává vašim projektům sofistikovaný a moderní vzhled. Navíc, abychom dali prostor fantazii, přidali jsme do příze barevné nopky vyrobené z recyklátu. Tyto nopky dodají vašim výrobkům punc originality a zároveň přispějí k udržitelnému využití materiálů.

Složení 95% vlna, 3% bavlna, 2% len
Barva Šedá
Gramáž cca 310g / přadeno
Kategorie Vlněné Značka Tkalcovna Kubák Kód Olga
Komentáře (0)

Zboží je skladem

Odesíláme následující pracovní den.

Vyrábíme na zakázku

Bude vyrobeno a odesláno v nejkratším možném čase.

Posíláme do celé Evropy

V rámci EU posíláme za příznivé ceny. Po dohodě pošleme kamkoliv na světě.

Tohle prostě mít!